пятница, 29 марта 2013 г.

15.03.2013р. було проведене   Профорієнтаційне заняття «Крок до успіху»

       Метою заняття було: привернути увагу учнів до питання важливості вибору професії, вчити бачити свої реальні перспективи і можливості, нести особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей, раціонально використовувати час.


   

 Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2012/2013 навчальному році:
     Мітлицького Романа, учня І-П курсу з ІІ місцем. Відділення хімії та біології, секція «Психологія», науково-дослідницька робота «Страшні історії як метод психологічного захисту у дітей».    Бендус Дарину, ученицю 9 класу з ІІІ місцем. Відділення економіки, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», науково-дослідницька робота «Порівняльний аналіз безробіття країни та Рокитнянського району».

1 комментарий:

  1. Від щирого серця вітаю Даринку і Рому з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2012/2013. Вони дійсно дуже здібні, талановиті учні і, водночас, хороші люди.

    ОтветитьУдалить