понедельник, 27 мая 2013 г.


20 травня, члени клубу, відвідали Рокитнянський відділ Ощадного банку. Екскурсія була дуже цікава та корисна. Діти були ознайомлені з поняттями «банківська система» та «банк» і зокрема роботою державних та комерційних банків.
Мета екскурсії: формувати в учнів знання про банки та банківську систему; ознайомлення з особливостями роботи державних та комерційних банків та їх роль в розвитку держави; сприяння розвитку в дітей ініціативи та самостійності щодо складання  індивідуальних та групових завдань, складання задач; сприяти написанню звіту по проведеній робот. 
Завдання:
1. Пригадати історію виникнення та розвитку банків;
2. Ознайомитись зі структурою банківської системи;
3. Дізнатись про види банків та їх функції
4.  Усвідомити різницю Центрального та комерційного банків.
Бусол Наталія Михайлівна розповіла: «АТ «Ощадбанк» - один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ - близько 6000.
Державний банк сьогодні – символ стабільності та надійності. За основними показниками своєї діяльності він входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку. За роки свого існування Ощадбанк завоював репутацію бездоганного ділового партнера, який спроможний виконувати взяті на себе зобов’язання незалежно від впливу зовнішніх або внутрішніх факторів.
Банк активно працює практично в усіх секторах українського фінансового ринку, на сучасному рівні обслуговує великих корпоративних клієнтів. Його фінансова надійність – головний аргумент на користь того, що клієнтами Ощадбанку сьогодні є такі поважні системні клієнти, як установи Пенсійного фонду України, ДП «Енергоринок», НАК “Нафтогаз України”, НАЕК “Енергоатом”, УДППЗ “Укрпошта”, ВАТ «Укртелеком».
Ощадбанк є емітентом електронних грошей платіжної системи «ГлобалМані». Електронні гроші забезпечені реальною гривнею і мають стовідсоткову ліквідність. Перша емісія відбулася 21 жовтня 2011 року.»
Крім цього, учні ознайомились з роботою  бухгалтерії, фінансового, валютного та кредитного відділів.
Комментариев нет:

Отправить комментарий