понедельник, 27 мая 2013 г.

23 травня у Рокитнянському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід «День відкритих дверей», метою якого є інформування незайнятого трудовою діяльністю населення району про економічний стан району, стан ринку праці, про розвиток підприємницької діяльності у районі та види соціальних послуг, які надаються населенню державною службою зайнятості в рамках нового законодавства. Розглянуто питання про стан ринку праці в районі, про наявність вільних робочих місць та професійний склад безробітних, а також можливість тимчасової зайнятості.
У заході взяли участь заступник директора районного центру зайнятості - начальник відділу надання соціальних послуг Н.Пустовіт та начальник відділу призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Рокитнянському районі Т.Бородань. Районний центр зайнятості цього дня відвідали більше 50 незайнятих трудовою діяльністю та безробітних громадян та 5 роботодавців.
Учасники клубу відвідали Рокитнянський центр зайнятості. Темою екскурсії була «Система роботи центру зайнятості»
Метою екскурсії є: формування в учнів знання про види бірж та біржу праці; ознайомлення з особливостями роботи центрів зайнятості та їх роль в розвитку держави; сприяння розвитку в дітей ініціативи та самостійності щодо складання  індивідуальних та групових завдань, складання задач; сприяти написанню звіту по проведеній робот. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий