вторник, 14 мая 2013 г.


9 травня 2013 року відзначається День Перемоги - всенародне свято перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
 Щорічно у Рокитнянському районі віддають данину пам’яті полеглим воїнам, вшановують живих учасників Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Так і цього дня у смт Рокитне пройшли урочистості заходи.
Розпочалося святкування з Акції "Стіна пам’яті", де були представлені світлини учасників Великої Вітчизняної війни.


Відбулося покладання вінків і квітів до пам’ятника поета Т.Г.Шевченка, Пам’ятного знака Чорнобильській трагедії, Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Афганців.

Усі присутні мали змогу покласти квіти до пам’ятників загиблим воїнам. Мітинг-реквієм пройшов біля Меморіалу Слави у пам'ять про полеглих захисників Вітчизни.
Зі словами вітання до ветеранів та усіх присутніх звернулися: голова Рокитнянської районної ради С.П.Осінська, голова Рокитнянської районної державної адміністрації С.П.Вахній, Рокитнянський селищний голова Ю.А.Дідик, голова районної ради ветеранів, підполковник запасу М.О.Красін, районний військовий комісар В.С. Бабенко. Від імені учнівської молоді слова мала учениця Рокитнянського районного ліцею Д.Бендус (учасниця клубу «Меркурій»)
Світлана Павлівна, у своєму виступі зазначила,«знання та досвід, ветеранів, ставлення до ратнього і громадського обов’язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування» та побажала міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла.

Комментариев нет:

Отправить комментарий