вторник, 27 августа 2013 г.

     24 серпня голова адміністрації Сергій Вахній, голова районної ради Світлана Осінська взяли участь у святкових заходах з нагоди 22-ї річниці незалежності України. Вітаючи рокитнянців з державним святом керівництво району щиро зичило всім успіхів у житті, міцного здоров'я, добробуту й благополуччя, радості й щасливого майбуття. Найкращим представникам Рокитнянщини вручено Почесні Грамоти Рокитнянської райдержадміністрації та Рокитнянської районної ради. Цікаве святкове дійство розгорнулося на центральній площі біля районного Будинку культури. Тут кожна територіальна громада взяла участь у різноманітних конкурсах. Порадували всіх присутніх учасники конкурсу "Найкраща вишиванка". Барвисте, красиво оздоблене, до того ж власноруч виготовлене національне вбрання достойно продемонстрували представники кожної територіальної громади Рокитнянщини.
     Цікавим були і конкурси сала та вареників. Демонструючи свої таланти і вміння всі старалися найцікавіше й найоригінальніше представити ці смачні національні продукти. До того ж, кожен присутній на святі мав змогу ще й скуштувати їх. А учні Рокитнянського професійного ліцею в цей час доварювали український борщ, що домлівав у казані над вогнищем. Рокитнянці смакували все, чим славиться українська кухня та щиро дякували організаторам святкового дійства. Для малечі також було організовано різноманітні розваги, конкурси. Зокрема, свою майстерність вони активно демонстрували, зображуючи Україну у малюнках на асфальті. Хлопчики й дівчатка також розважалися на гірках та батутах.
   Кульмінацією народних гулянь з нагоди 22-ї річниці Дня незалежності України став святковий фейерверк. У заходах взяла участь заступник директора департаменту економічного розвитку Київської облдержадміністрації Тетяна Ревенко.Комментариев нет:

Отправить комментарий