суббота, 28 сентября 2013 г.


27 вересня 2013 року на базі Рокитнянської ЗОШ № 1 відбулася презентація підручника курсу за вибором для учнів 9 класів  «Основи податкових знань». Учасниками обговорення стали учні 9-х класів Рокитнянської ЗОШ № 1 та Рокитнянського районного ліцею. Презентацію підручника провели:
1. Бондаренко Лідія Дмитрівна;
2. Бондаренко Анатолій Володимирович;
3. Костина Юлія ІванівнаЦьогорічною освітньою новацією для школярів стало запровадження нового спецкурсу для дев’ятикласників, де їх навчать платити податки - “Основи податкових знань”. Ця дисципліна буде поступово вводитися у навчальний курс загальноосвітніх закладів. У наступні два роки ми плануємо розширити курс і для учнів 10-х та 11-х класів. Таким чином буде запроваджена комплексна система податкової освіти у середній школі. Вона ознайомить Вас із основами податкової грамотності, їхніми правами та обов’язками як майбутніх платників податків, а також пояснює важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому.
Ідея щодо спеціального шкільного курсу про податки виникла ще 10 років тому. І сьогодні вона стала реальністю завдяки спільній роботі. За словами Олександра Анатолійовича, це успішний приклад ефективної синергії зусиль двох міністерств заради майбутнього України.
Міністерство доходів і зборів приділяє велику увагу популяризації знань про податки та економіку серед наших юних громадян. Це і конкурс «Податки очима дітей», і мультфільм «Країна мрій», і 234 спеціалізованих податкових класи по всій Україні.
Ми прагнемо всебічно підготувати вас, шановні школярі, до дорослого життя. Дати вам знання, як правильно заробляти та витрачати гроші.
Головне в заняттях – донести до свідомості майбутніх платників податків важливість своєчасної і повної сплати податків для зміцнення економіки держави і добробуту її громадян.Комментариев нет:

Отправить комментарий