вторник, 3 сентября 2013 г.

        Перше вересня – це щось більше ніж просто початок осені. Для більшості дітей це свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які провадитимуть їх у нові незвідані куточки Країни знань. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у ліцейному житті. І з нього розпочнеться цікаве ліцейне життя. 
Для тих, хто вирішив продовжити навчання , і тих, хто прийшов перший раз у 8 клас з батьками на урочисту лінійку, у неділю, 1 вересня, пролунав Перший дзвінок.
У рідному ліцеї під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер, на майданчик перед навчальним закладом, Хілініч О.І, вивела поповнення ліцейної родини.У цей день від всієї душі зі словами  привітань та побажань успіхів у навчальному процесі, виступила директор ліцею, Прозор Л.А.


Гості свята:
Шаравара Василь Борисович - методист районного методичного кабінету відділу освіти Рокитнянської РДА.
Ревенко Тетяна Миколаївна – заступник начальника головного управління економіки Київської облдержадміністрації
В однаковій формі, з величезними букетами стояли ліцеїсти, слухаючи побажання і настанови і самі, розповідали вірші та співали улюблені пісні.
В однаковій формі, з величезними букетами стояли ліцеїсти, слухаючи побажання і настанови і самі, розповідали вірші та співали улюблені пісні.

Учасники Клубу, як завжди, допомагали в проведені свята. Хорунжа Софія та Ільченко Владислав - ведучі лінійки.


Право подзвонити перший дзвінок, було надане, Сміленкові Вадиму та Сові Світлані.Комментариев нет:

Отправить комментарий