понедельник, 14 октября 2013 г.


ДЕНЬ ЛІЦЕЮ

11 жовтня відбулось найулюбленіше свято учнів, батьків і вчителів – День ліцею. З року в рік в ліцеї підтримується добра традиція – проводити День ліцею напередодні Покрова Пресвятої Богородиці, як велике радісне свято – свято всієї нашої родини. В цьому навчальному році ліцей відзначив свій 13 День народження.
В ліцеї існує ще одна традиція: кожен курс і клас має галстук свого кольору. Новоприбулим учням 8 класу пов’язали галстуки жовтого кольору. Після прийняття клятви ліцеїста, учні 8 класу отримали залікові книжки, які їм вручили директор ліцею Л.А. Прозор і президент ліцею Бендус Дарина.Ми прийняли у свою ліцейну родину 15 учнів 8 класу, які  сьогодні стали повноправними ліцеїстами.
Всі класи і курси від щирого серця вітали учнів 8 класу та підготували цікаві привітання – візитки класів та курсів.Учасники клубу «Меркурій», як завжди, були дуже активними у підготовці та проведенні свята.
Наш блогер Васильєв Серафим та фоторедактор Скоробагатько Анастасія  – озвучували свято. Хорунжа Софія – ведуча свята.


Ми вітаємо новоприбулих учнів з Днем ліцею, посвятою в ліцеїсти. Будьте повноправними господарями нашого ліцею, нехай славою покриється ваш подальший шлях у ліцеї!
2 комментария:

  1. Так, це був надзвичайний день. Безліч щирих усмішок, радості і хорошого настрою. Дякую за таке неперевершене свято!)

    ОтветитьУдалить
  2. Вітаємо наших нових учнів. Вони такі чудові, дружні, щирі. Завдяки їм були чудова атмосфера і найкраще свято. З днем народженням ліцею! :*

    ОтветитьУдалить