суббота, 19 октября 2013 г.


17 жовтня учасники клубу ШАП «Меркурій» та учні  випускних класів та курсів Рокитнянського районного ліцею відвідали Рокитнянський центр зайнятості
  
В центрі зайнятості учнівський молоді  розповіли, як обирати майбутню професію.
Професійна орієнтація учнів  – одне з важливих питань сьогодення, адже від того, як вони обирають професію, якими критеріями користуються у своєму виборі, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє держави..
На сьогодні кожен третій випускник  обирає професію стихійно, а це означає, що для багатьох із них обрана професія стане тимчасовою, тільки на період навчання. Навчання заради диплому ніколи користі не приносить, а лише створює зайві проблеми у майбутньому: незадоволеність працею, психологічне вигорання, низька конкурентоспроможність на ринку праці, безробіття.
Турбуючись про те, щоб наслідки не виявились саме такими, Рокитнянський центр зайнятості вже вкотре, традиційно  проводить   профорієнтаційний захід «Ярмарок вакансій».
На завершення профорієнтаційної зустрічі з дітьми  спеціалісти центру зайнятості висловили сподівання, що ця зустріч не пройшла марно,  і побажали учням обрати ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.

1 комментарий:

  1. Зустріч була дуже цікавою. Дуже гарно розповідали члени приймальної комісії Білоцерківського інституту економіки. Вони змогли привернути увагу багатьох учнів і ми з цікавістю слухали їхню промову. Чудово, що існують такі заходи, адже багато дітей відкриває для себе щось нове.

    ОтветитьУдалить