пятница, 4 октября 2013 г.

День учителя 2013 року 

День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти, від вчителів до технічного персоналу. Це свято почали відзначати ще за радянських часів, з 1965 року, тож День учителя 2013 року ми святкуємо 48 раз.
В Україні День учителя відзначається в першу неділю жовтня, яка в 2013 році припадає на 6 число. Крім нас у цей день учителів шанують також в інших країнах колишнього союзу: Білорусі, Казахстані, Киргизстані, Латвії та Молдові.
Росія, Азербайджан, Вірменія та Естонія святкують Всесвітній день вчителя, який був заснований ЮНЕСКО з 1994 року, і відзначається щорічно 5 жовтня.
4 жовтня відбулось районне свято День працівників освіти на якому були відзначені наші наставники клубу. Ольга Вікторівна нагороджена грамотою Рокитнянської РДА та Рокитнянської районної ради за досягнуті успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління, плідну працю на освітянський ниві, та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
Юлія Іванівна нагороджена грамотою відділу освіти Рокитнянської РДА.
День учителя 2013 року - як святкується в ліцеї

День учителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих учителів, а й учнів. За спостереженням учнівської молоді, вчителі цього дня добрі й веселі, як ніколи, адже вони приймають квіти і привітання, із задоволенням розглядають яскраві стінгазети, а після уроків відвідують  святковий концерт, якій готують для них учні 11 класів.
Так, і самі уроки в переддень свята, тобто у п'ятницю, проходять безшабашно і легко - адже проводять їх  учні старших курсів, бо традиційно у ліцеї це День самоврядування.

Весело проводимо виховну годину. Наші куратори: Литвин Богдан та Уманець Інна.


Фізкультхвилинка) Загальноліцейна лінійка з нагоди Дня учителя Представлені вчителі математики: Цимбал Катерина та Липовенко Ганна

Представлені вчителі фізики: Сміленко Вадим та Ігнатьєва Олена
 

 Ми також готуємся до свята)Вітаємо з Днем учителя!

Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво висвітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя.
Вчитель - одна з найнеобхідніших і благородних професій!
Нам би хотілося побажати в цей світлий і радісний день щастя, здоров'я та успіху у всіх ваших починаннях.
Нехай промені вашого сонця ніколи не потемніють і проб'ють будь-які хмари життя!


Що перша заповідь учителя – любити!
Це, перш за все, життя,
Бо в ньому жити:
Посіяти, плекати і радіти;
І знати, що добро росте,
Що вклав ти частку серця в це створіння
І мудрість й душу
Тільки май терпіння
Бо довго проростає те зерно,
Воно ж бо вічне
В терніях воно.
А друга заповідь учителя – любити
З натхненням діяти, творити,
Шукати і знаходить сходи,
І підійматись до зірок,
А кожним кроком є урок.
Ще й третя заповідь учителя – любити
З своєю совістю дружити,
Й лови себе на слові:
Дорога вчителя вся виткана з любові.Уманець Інна в ролі психолога. Проведення акції "День позитиву"


День квітів до Дня учителя

Вже традиційно на початку жовтня у Рокитнянському ліцеї відбувається свято квітів. Цьогоріч ця подія припала на 4 жовтня і була приурочена Дню працівників освіти.
Усі учні творчо і з ентузіазмом підійшли до організації виставки - столи майоріли всіма барвами веселки і радували гостей виставки змістовними і цікавими композиціями. Журі у складі адміністрації закладу на чолі з директором Прозор Л.А. досить важко було зорієнтуватися у такому розмаїтті осінньої краси. До журі долучили і президента ліцею Бендус Дарину, аби врахувати смаки та бачення ліцеїстів.Комментариев нет:

Отправить комментарий