вторник, 8 октября 2013 г.

 "Підприємці врятують світ"
7 жовтня, на чолі з Костиною Юлією Іванівною, проведена тематична лінійка "Підприємці врятують світ". Активними учасниками лінійки стали саме старші учасники клубу "Меркурій". Керівником розроблена презентація успішних підприємців світу та Рокитнянщини, наведений рейтинг країн - лідерів по оподаткуваню.

Підприємець – це двигун прогресу,
Податки платить - і живе країна,
Подібні взаємовигідні процеси
Країна заохочувати повинна.


          

            Засновник і голова ради директорів корпорації Майкрософт, спів-голова Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Народився у 1955р в Сіетлі, Вашингтон, у сім'ї корпоративного адвоката. У 1975 році Гейтс спільно з Полом Алленом заснував компанію «Micro-Soft».У період з 1996 по 2007 рік був найбагатшою людиною планети за версією журналу Forbes. Видав 11 правил задля досягнення успіху. На думку Гейтса, надмірний оптимізм і політкоректність грають з молодими людьми злий жарт, формуючи далеке від реальності сприйняття світу, що неодмінно призведе до невдач у майбутньому дорослому житті.

    Провінційний мільярдер. Безсумнівний король роздрібної торгівлі кінця XX століття. Свою кар'єру в торгівлі почав у крамниці батька, небагатого фермера, де в дитинстві підробляв після школи Усього за кілька десятиліть перетворив маленький магазин у центрі провінційного містечка в Wal-Mart - найбільшу у світі мережу роздрібної торгівлі. Натхнення, сміливість, оптимізм і важка праця дозволила мені "осідлати" мрію і стати лідером світового бізнесу. Це не просто історія успіху. У міру того як втрачали свої мільярди комп'ютерні генії Білл Гейтс і Пол Аллен, всі п'ятеро моїх спадкоємців по рейтингу журналу Forbs входять у десятку найбільш заможних людей світу, маючи сукупний капітал майже $100 млрд. Сьогодні це найбагатша родина у світі.

Конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині — SAE International), також один з найбагатших людей усіх часів. Народився у 1863р у Штаті Мічіган в родині фермера. Три гіганти - сталь, нафта та транспорт - стали моєю першою сходинкою успіхів та початком Ford Motor Company. Створив найпростіший у керуванні автомобіль, керував загальною програмою розвитку та виробництва.


 
Сіренко Михайло Миколайович  – заслужений працівник промисловості України, також має Почесну орденську відзнаку ІІІ ступеня „Суспільне визнання”, його роботу відзначено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. ,Власник одного з прибуткових підприємств„Сімол”,  що у 2013 році відзначатиме своє 85-річчя, постійно дбає про конкурентноспроможність продукції з цільного молока. Щодоби підприємство переробляє 25-30 тонн молока. Понад 15 найменувань продукції престижної торгової марки „Рокитняночка” мають своїх споживачів не лише в м. Києві і столичній області, а й за її межами.ПП „Сімол” – є лауреатом Міжнародного конкурсу „Золоті торгові марки-2004”.


  
    Виродов Юрій Іванович – директор ПП "КУЗНЯ РОСИЧ". Завдяки участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах ПП Кузня "Росич" сьогодні добре відоме не лише в Україні, а й у країнах Європи, в Австралії та Японії. Самим ковалям у свою чергу участь у фестивалях дає потужний заряд активності і позитивної енергії, а плідне спілкування з представниками тих чи інших напрямів декоративно-ковальського мистецтва не припиняється ніколи.

   Литвин Ольга Петрівна- директор ТДВ „Синявське”, за результатами врожайності зернових та технічних культур господарство - лідер агропромислової галузі не тільки району, а й Київщини. Засноване у 1922 році. Багатогалузеве, з зерновим напрямком та розвинутим тваринництвом. Своє застосування у „Синявському” знайшли впровадження сучасних технологій виробництва, застосування висококласних машин відомих світових виробників, апробування на полях нових зернових культур, на виробництві яких господарство спеціалізується. Товариство – лауреат Всеукраїнського конкурсу „Золота фортуна”, нагороджене Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. Переможець конкуру „Кращий роботодавець року”.


    Бурченко В.М. – Заслужений працівник сільського господарства України. Переможець конкурсу „Кращий роботодавець року”. Директор СТОВ „Росія”.Рентабельність підприємства 11,1 %. СТОВ „Росія” – у числі лідерів за комплексною оцінкою фінансово-господарської діяльності.
    Соколенко Вадим Олександрович - директор ТОВ «Агромілк» створене у 2002 році і фактично з часу свого створення є одним із лідерів сільськогосподарського виробництва у районі. Також товариство здійснює розведення племінної великої рогатої худоби, продаж молодняка, м’яса та молока.
1 комментарий:

  1. Висловлюється Подяка за активну участь у проведенні тематичної лінійки учасникам клубу: Васильєву Серафиму, Мехеді Євгенії, Буртовому Артему, Ігнатьєвій Олені, Роскокохі Ігореві та Сміленку Вадимові

    ОтветитьУдалить