среда, 13 ноября 2013 г.


Конкурсний профорієнтаційний захід «Обери майбутнє» пройшов у Рокитне
     06 листопада 2013 року зал районного будинку культури заповнили учні загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнянщини. Всі разом прийшли вболівати за учнівські команди КВК, що взяли участь у І етапі профорієнтаційно – мотиваційного заходу «Обери майбутнє». Слід зазначити, що захід відбувся за підтримки обласного та районного центрів зайнятості та організований і проведений відділом освіти Рокитнянської РДА.
     Мета заходу – у доступній, змістовній та цікавій формі надати інформацію молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризація актуальних професій і спеціальностей, формування мотивації до праці.
Вир емоцій та почуттів учасників і вболівальників передався і членам журі. Дотепні жарти, артистизм, оригінальність, винахідливість, кмітливість учасників команд «Білі комірці» Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області та загальноосвітніх шкіл селища та сіл зарядили на повну акумулятори гарного настрою глядачів. Цікаві конкурсні завдання «Візитка», «Реклама професії», «Музичний конкурс», які рекламували актуальні на місцевому ринку праці професії з використанням музики, реквізиту не залишили байдужим, як вболівальників команди так і журі, яке оцінювало виступи команд – учасниць.
     Гра завершилася перемогою команди «Круїз» ЗОШ І – ІІІ ст.№ 1, команда «Білі комірці» Рокитнянського районного ліцею Рокитнянської районної ради Київської області поступилася 0,3 бали і посіла ІІ місце.
Учасники клубу «Меркурій» брали активну участь у конкурсі. Учасниками команди «Білі комірці» були:
Хорунжа Софія, Сова Світлана, Буртовий Артем, Бендус Дарина.
Вітаємо! Бажаємо нових творчих ідей і перемоги на наступний рік!У ліцеї відбувся осінній ярмарок
Члени клубу «Меркурій» були активними учасниками осіннього ярмарку.
Комментариев нет:

Отправить комментарий