воскресенье, 17 ноября 2013 г.


15 листопада 2013 року в Києві у  приміщенні   Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2)  учні 9 та 11 класів Рокитнянського районного ліцею відвідали щорічну міжнародну спеціалізовану виставку "Освіта та кар’єра – 2013" та виставку закордонних навчальних закладів „ Освіта за кордоном”.
Організатори виставок Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. Виставка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.
Програмою виставки передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.
 Це найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;
більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;
виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі  (вул. Хрещатик, 2);
офіційний каталог безкоштовно розповсюджується серед відвідувачів виставки;
широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;
нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;
виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;
щорічно у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;
виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням  Кабінету міністрів України.
 Наші учні були приємно вражені масштабами виставки, яка  розмістилася на двох поверхах Українського дому. На стендах працювали представники українських та закордонних навчальних закладів, проходили консультації з відвідувачами та обмін досвідом.  Ліцеїсти випускних класів отримали для себе багато корисної і цікавої інформації, яка допоможе їм визначитися з майбутньою професією.
Дякуємо всім організаторам виставки "Освіта та кар’єра – 2013" та  закордонних навчальних закладів „ Освіта за кордоном”. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий