четверг, 19 декабря 2013 г.


19 грудня  ми святкували день святого Миколая Чудотворця.

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.
З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас.
До учнів ліцею також завітав Святий Миколай. Але не всім учням ліцею він подарував цукерки, тим, хто мав мінусові бали у ліцейному рейтингу Миколай подарував чарівні різочки.Свято продовжилось і всіх запросили на зимовий ярмарок. Як і годиться, на ярмарку було на столах все, що душа бажала: стіл солощів (від 8 класу та ІІ-Е курсу), стіл салатів (від 9 класу та ІІ-П курсу), стіл бутербродів ( від І курсу). Ярмарок  вражав своїм розмаїттям. Адже кожен учень навчального закладу старався прийняти участь у даному  заході.


Комментариев нет:

Отправить комментарий