среда, 18 декабря 2013 г.

 Підсумкова конференція проекту "Шкільна академія підприємництва 2"

Вже рік невтомно працює наш клуб. Шкільна академія підприємництва - це те, що об'єднує 19 учнів Рокитнянскього районного ліцею, те, що захоплює і вабить, те, для чого варто витрачати і без того дорогоцінний час. Ми весело, корисно і пізнавально проводимо час. Багато вправ, ігор, лекцій та бесід провели. Чимало зустріли гостей. Одна із переваг нашого клубу - постійна підтримка і тепла атмосфера. Як це чудово, коли маєш тих, хто дивиться на світ схожими очима. Не пам'ятаю такого заходу чи події, де наші юні підприємці не брали участь.
Згодом, після плідної роботи, наш клуб став одним із 9 клубів-переможців України. Польська сторона організувала нам захоплюючу поїздку до Варшави, де 10 грудня 2013 року відбулась підсумкова конференція проекту "Шкільна академія підприємництва 2".

 У конференції брали участь представники 20 областей України, які були залучені до проекту.
Виступили:
·         Марлена Фалковська, заступник директора ЦРО
·         Ева Бобінська, координатор проекту
·         Роман Шиян, кординатор з української сторони
·         Представники Центру Розвитку освіти, Міністерства національної освіти, міністерства закордонних справ, посольства України в Польщі. 

Хочеться від щирого серця подякувать  Генеральному Консулу Республіки Польща у пані БЕАТІ БЖИВЧИ, Консулу пану КШИШТОФУ САВІЦКІ  та іншим працівникам консульства, координатору проекту пані ЕВІ БОБІНЬСКІЙ, проректору з наукової роботи ВІППО обласним координаторам: Довганю Андрію Івановичу, Мазуркевич Ірині Валеріївні та Правдивій Олені Анатоліївні, які підтримували  нас та допомагали у вирішенні будь-яких питань.


Невтомна ріка часу все далі і далі відносить нас, не дозволяючи собі зупинитися. На нас чекають ще багато перемог та вершин!
Наше перебування в столиці Польщі Варшава з приводу участі у фінальній підсумковій конференції за міжнародним проектом "Шкільні Академії підприємництва" триває...
Старе Місто у Варшаві (Stare Miasto, розм. "Starówka") - найстаріший історичний район Варшави. Він обмежений Wybrzeże Gdańskie вздовж річки Віслаі з вулицями Grodzka, Mostowa s Podwale. Старе місто - одна з найвідоміших туристичних місць Варшави.Центральний банк "Варшава"
Комментариев нет:

Отправить комментарий