Наші досягнення

 


Підсумок конкурсу «Інформація як секрет успіху»
від кафедри інновацій та інформаційної діяльності в  освіті
 Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова
2013-2014 н.р.
 У конкурсі брали участь учні-старшокласники з усіх куточків України. Наша редактор клубу Уманець Інна також взяла участь у номінації «Мистецтво» і посіла І місце.
Вітаємо!!!!







Нагородження членів клубу за участь в проведенні свята вчителя
2013-2014 н.р






Нагородження учасників конкурсу "Весняний колосок"


     За підсумками конкурсу учасники нагороджені сертифікатами відповідно до кількості набраних балів (“Золотий КОЛОСОК”, “Срібний – “Чудеса техніки”, “Срібний –“Чудеса живої природи”, “Срібний – “Чудесні речовини”. Окрім сертифікатів, кожен учасник отримав спеціальний приз. Диск, на якому записана книга серії “БІБЛІОТЕЧКА КОЛОСКА” “Світ, в якому ти живеш” Олега Орлянського, завдання та повні відповіді на них учасники мають право скопіювати на свій носій. Оригінал диску учасникам наданий Костині Ю.І.



Члени клубу "Меркурій" активні у всьому: у навчанні, конкурсах, змаганнях, позакласній роботі.
Бендус Дарина

1. 1 місце - у 1 етапі Всеукраїнського конурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН України секція: правознавство
2. 1 місце - у 1 етапі Всеукраїнського конурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН України секція: мікроекономіка і макроекономіка
3. 2 місце - 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історї 
4. 1 місце в районному етапі мистецько - патріотичного конкурсу серед учнів 8 - 11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Київської області "Афганська війна очима дітей"
5. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з обр. мист.
6. 1 місце у 3 (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з обр. мист.
7. 2 місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої"
8. Активна участь у КВК
9. 3 місце в районному етапі Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків"
10. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
11. 2 місце у 3 (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з математики
12. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
13. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
14. 3 ступінь 2 етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН секція: макроекономіка та мікроекономіка
15. 2 місце в обласному конкурсі учнівської і студентської творчості "Я - Київщини гордість і надія!" номінація: літературна творчість 

Скоробагатько Анастасія 

1. 3 місце в районному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» , номінація «Стилізована ялинка»
2. 2 місце на районних змаганнях шашок
3. Міс артистичність
4. 3 місце в районних змаганнях легкоатлетичної естафети
5. 3 місце у районних змаганнях зі стрибків у довжину з розбігу
6. 3 місце районного етапу конкурсу учнівської творчості « Я-Київщини гордість і надія» в номіації «Живопис»
7. 1 місце в районі в обласному профорієнтаційному конкурсі малюнку «Твоє майбутнє в твоїх руках» (старша вікова категорія)
8. Подяка за участь у районному конкурсі на кращий малюнок по темі «Міцна сім’я – міцне майбутнє», «не пали»
9. Грамота за участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Талановиті кадри» за активніть, прагнення до перемоги та високий інтелектуальний рівень
10. За активну участь, художню майстерність та зайняте призове місце у номінації « Художній реалізм» у старшій віковій категорії щорічного обласного профорієнтаційного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках » 
11. Грамота Рокитнянського районного ліцею за 2 місце в художньо-технологічному конкурсі, присвяченому до дня Святого Валнтина
12. Грамота Рокитнянського районного ліцею за перемогу в номінації «Естетична насолода» художньо-технологічного конкурсу, присвяченому дня Святого валентина
13. Сертифікат за учать в міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер»
14. Сертифікат за участь у міжнародному природничому конкурсі «Колосок -осінній»
2013 р.
15. Грамота за 1 місце у районному конкурсі учнівської творчості «Я-Київщини гордість і надія»
16. Грамота за 3 місце у 1 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідництких робіт МАН України, секція «психологія»
17. Грмамота за 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
18. Грмамота за 1 місце в районному етапі мистецько-патріотичного конкурсі серед учнів 8-11 класі загальнооствітніх та позашкільних навчальних закладів Київскьої області « Афганська війна очима дітей» (номінаці «Образотворче мистецтво»)

Івашко Лариса

1.Диплом за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури.
2.Грамота відділу освіти за ІІІ місце у ІІ етапі ІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка
3.Грамота відділу освіти за І  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури.
4.Грамота відділу освіти за ІІ  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
5.Грамота відділу освіти за ІІ  місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
6.Похвальна грамота за особливі досягнення у вивченні біології, світової літератури, основ здоров»я,трудового навчання.

Хорунжа Софія

1. І місце у районному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (номінація «Архітектура і мистецтво»);
2. ІІІ місце у районному етапі  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (номінація «Новорічний вінок);
3. ІІІ місце у районному етапі  Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» (напрям «Сучасні дизайнерські вироби»);
4. Лауреат районного конкурсу учнівської творчості «Я-Київщини гордість і надія!» (номінація «Фотохудожник»);
5. Лауреат районного конкурсу учнівської творчості «Я-Київщини гордість і надія!» (номінація «Декоративно - ужиткове мистецтво»);

Мехеда Євгенія

1. 1 місце у 1 етапі Всеукраїнського конурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН України секція: історія економічних вчень
2.  2 місце - 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
3. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
4. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
5. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
6. 3 місце у 3 (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з економіки.

Сміленко Вадим 

1. 2 місце  у 1 етапі Всеукраїнського конурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН України секція: гідрологія
2.  3 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
3. 3 місце  у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 
4. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
5. 2 місце у експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»
6. 2 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
7. 2 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Шелест Наталія

1. Грамота учасника всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Талановиті кадри України" за активність, прагнення до перемоги та високий інтелектуальний рівень

Васильєв Серафим

 1. 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 
 2. 2 місце у 3 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 



Наші наставники клубу теж займають активну позицію. Протягом 2012-2013 н.р. Ольга Вікторівна і Юлія Іванівна допомогли учням ліцею зайняти призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та Всеукраїнському  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Отримали подяки Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку призерів III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, педагогіки і психології та II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з економіки та психології



Комментариев нет:

Отправить комментарий