Учасники клубу


                                                                                                           
"Друзів ми знаходим всюди,
 З ними, як одна сім’я!
Нам усім без друга - Клубу
Не прожити ані дня!"1.      Сміленко Вадим – Президент клубу;
2.      Буртовий Артем – Міністр культури клубу;
3.      Уманець Інна – Міністр освіти клубу:     Inna.Umanets@yandex.ru;
4.      Васильєв Серафим – блогер:      serafim.lord.vasilev@mail.ru;
5.      Ільченко Владислав – помічник блогера:     vlad11992@rambler.ru; 
6.      Хорунжа Софія – фоторепорпер;
7.      Скоробагатько Анастасія - фоторедактор:   shyher1997@mail.ru;
8.      Мовчан Тетяна - фоторедактор ;
9.      Шелест Наталія – редактор;
10.  Бендус Дарина – редактор;
11.  Івашко Лариса – помічник редактора:   larysaivashko@i.ua;
12.  Пустовіт Валерія – дизайнер блогу:     pustovitlera@gmail.com;
13.  Мехеда Євгенія – активіст клубу:    zhenia-lady@yandex.ua;
14.  Ігнатьєва Олена – активіст клубу:     igntay@meta.ua;
15.  Роскокоха Ігор - активіст клубу.
Новоприбулі:
1. Білошицька Анна - активіст клубу.
2. Романчук Стефанида - активіст клубу.
3. Поліщук Анастасія - активіст клубу;
4. Сова Світлана - активіст клубу. 
Івашко Лариса, учениця 9 класу. Учасниця багатьох конкурсів та олімпіад. Серед шкільних предметів мене найбільше захоплює вивчення економіки та біології. Також, я люблю вивчати англійську мову, спілкуватися зі своїми друзями. У вільний від навчання час слухаю сучасну музику та переглядаю кінофільми. Окрім цього, у мене нещодавно з'явилося нове хоббі – це подорожування та фотографія. Від участі в клубі очікую отримати нові знання, вміня та навички, як орієнтуватись у світі бізнесу.
Мене звати Мехеда Євгенія. Навчаюсь на І курсі економічного профілю. Учасниця багатьох олімпіад природничо-математичного циклу. Цікавлюсь історією, економікою та географією, а також вивченням іноземних мов. Люблю подорожувати, відпочивати на природі та проводити вільний час з друзями. Захоплююсь музикою та грою на фортепіано. Хочу працювати перекладачем або відкрити власну справу. Маю великі сподівання, що участь у клубі допоможе мені здійснити хоча б одну з моїх мрій.Я, Васильєв Серафим, учень І курсу економічного профілю. Також навчаюся в Рокитнянській дитячій музичні школи: фах (гітара). Я емоційний, товариський та артистичний. Читаю книжки та цікавлюсь спортом( футбол гандбол). Свого життя не уявляю без  комп'ютера. Беру активну участь у повсякденному житті ліцею. Маю надію на те, що клуб подарує мені можливість спілкуватись з цікавими людьми та можливість знайти самого себе у світі бізнесу або програмування.Я, Шелест Наталія, учениця І курсу правового профілю. Маю широке коло інтересів. Я дуже захоплююсь кіномистецтвом. Люблю читати, малювати. Захоплююся гандболом і співами. Мрію подорожувати і досліджувати країни, знати їх мови. Також люблю фантазувати, створювати в уяві будівлі, одяг, історії, але вони ніяк не виложаться на папір. Маю надію, що всі мої фантазії принесуть велику користь у розвиток клубу.Я, Роскокоха Ігор, учень І курсу економічного профілю. Веселий та непередбачуваний, дружний та відповідальний.  Люблю займатись спортом, вчусь грати на гитарі, слухаю рок- музику. Подобається вивчення географії та економіки, іноземної та  української мов. З майбутньою професією ще не визначився, тому хочу спробувати розвинути в собі підприємницьке мислення та мистецтво управління.

Я, Уманець Інна. Навчаюся на І першому курсі правового профілю. Маю дуже багато інтересів, уподобань і бажань. Відвідую спортивну школу, я багато чим завдячую спорту, саме він виховав у мені справжню силу волі і стійкий характер. Також я просто обожнюю співати (коли ніхто не чує), спів допомагає мені заспокоювати нерви, позбавляє від депресії, переживань. Музика – невід’ємна частина мого життя, в деяких ситуаціях вона стає справжнім розрадником для душі. Окрім спорту і музики, мені ще подобається спілкуватися з людьми, а особливо з дітьми. Як кожна дівчина, я люблю мріяти. Мої мрії різні, але всі вони ґрунтуються на щасливому майбутньому для мене та моїх близьких. Мені дуже подобається веселитися, сміятися, радіти кожному дню, іноді я здаюся трошки неадекватною, смішною, але цього не соромлюся, тому що не люблю одягати маски, які мені зовсім не потрібні, я завжди говорю те що думаю, не приховую свої емоції і почуття, можливо, для когось це може здатися неправильним, але в кожного своя думка і я її, звісно, поважаю.Я, Сміленко Вадим, навчаюся на І першому курсі економічного профілю. Моє життя сповнине несподіванками та пригодами, хоча й маю врівноважений характер. Мій обов'язок любити та поважати батьків та рідних, добре вчитись та отримати відповідну освіту. Захоплююсь навчанням, спортом та комп'ютерними технологіями. Люблю активний відпочинок на природі. В майбутньому мрію стати "людиною з великої букви". Улюблений вислів: "Жизнь ломает сильнейших,ставя их на колени,что бы доказать что они могут подняться,слабаки ей не нужны. Они и так всю жизнь на коленяx".

Я, Ільченко Владислав, учень 9 класу. Цікавлюсь вивченням економіки, біології та історії. У вільний час люблю читати книги та займаюсь різьбленням по дереву. Обожнюю відпочивати на природі та відвідувати музеї, виставки, театри. Мрію у майбутньому мати підприємство та власний бізнес. Сподіваюсь, що участь у клубі допоможе мені стати рішучішим, відкритішим та здійснити мою мрію.


Мене звати Настя. Я весела і життєрадісна дівчина. По житті іду сміючись, стараюсь сприймати все позитивно і не зважати на дрібні життєві труднощі. Моє життєве кредо: “Життя не настільки довге, щоб просиджувати його на дивані”. Тому беру від нього і по максимуму. З самого дитинства люблю малювати і дуже пишаюсь тим, що навчаюсь в ліцеї. В людях ціную відкритість та впевненість в собі. Люблю коли Людина балакуча, товариська і з нею ніколи не буде сумно.Я, Мовчан Тетяна, учениця І курсу правового профілю. Маю чимало захоплень та вподобань, якими займаюсь у вільний від навчання час. Захоплююсь спортом,  полюбляю фотографію, цікавлюся книгами сучасних авторів.
Прагну покращити свої уміння, навички та знання у «Шкільній академії підприємства».Я, Валерія, весела та життєрадісна, енергійна та допитлива дитина. Навчаюсь у 8 класі. Моє хобі: катання на роликах, перегляд кінофільмів, читання детективів.Обожнюю малювати та фотографувати.  Мене цікавить Економіка тому,що вона рушійна сила прогресу! Я вступила до клуб, тому що в майбутньому планую повязати своє життя з Економікою.
Я, Хорунжа Софія, учениця 8 класу Рокитнянського районного ліцею. В клуб шкільної академії підприємництва «Меркурій» я прийшла щоб знайти нових друзів,  отримати знання, які допоможуть мені у виборі майбутньої професії.
Цікавлюсь географією, біологією, історією, астрономією, літературою. Я люблю малювати, фотографувати, подорожувати. Мені подобається читати твори класиків та дивитися кінофільми фентезі та детективи. Я, Ігнатьєва Олена навчаюся на І  курсі економічного профілю. Я дуже весела дівчинка, радію кожному дню свого життя. Енергійна та завзята. Маю дуже багато інтересів, уподобань і бажань. Цікавлюсь георгафією, економікою, психологією. Обожнюю свою родину та друзів. В людях ціную відкритість та щирість. Ще не вирішила ким буду в майбутньому, але вважаю, що знання основ підприємництва та розвиток власного «Я» завжди буде корисним.Я, Буртовий Артем, навчаюся на І курсі  економічного профілю. Цікавлюсь мовами, майбутню професію хочу пов'язати з сферою міжнародних відносин. Я артистичний, люблю приймати участь у святах та КВК і мені це вдається. Гарно граю на музичних інструментах.


Я, Бендус Дарина, учениця 9 класу. Завжди беру участь у різноманітних конкурсах та учнівських олімпіадах. Люблю і гумонітарні, і природничі науки. З усіх моїх захоплень хочу виокремити малювання та літературу. Також мені подобається декламувати вірші. Проявляю цікавість до детективів та фотографії.Я,Поліщук Анастасія учениця 8 класу. Цього року вперше прийшла в ліцей, і посіла лави ліцеїстів. У Ваш навчальний заклад прийшла з надією, що надзвичайно талановиті і інтелігентні вчителі допоможуть мені прокласти шлях у щасливе майбутнє, донесуть багато цікавого і корисного. Цікавлюсь літературою та географією, подобається вивчення іноземних мов. Клуб "Меркурій" дуже зацікавив мене, сподіваюсь на подальшу тісну і клопітку працю з керівниками клубу, і звісно гідний результат плідної роботи


Мене звати  Аня. Я дуже енергійна і активна дівчина. Моє хоббі - гитара та музика, тут я дійсно знаходжу себе. Займаюсь вокалом та вивченням іноземних мов. Мрію стати дипломатом  і звичайно в цілях, є добре вивчитися в ліцеї. На вихідних проводжу репетиції та різні прогулянки з друзями. Моє життя надзвичайно яскраве та позитивне, бажаю мати таке всім,як в мене.Мене звати Романчук Стєша, навчаюсь у 9 класі. Я весела та життерадісна. Відвідую спортивну школу та в тому році закінчила музичну школу. Полюбляю читати та вивчати іноземні мови. Вільний час я проводжу з родиною та з друзями. Хочу покращити свої знання з економіки у «Шкільній академії підприємства».Я,Сова Світлана,учениця 8 класу. Від інших дітей я відрізняюсь тим,що ще змалечку я вибрала свій шлях в майбутньому. По стежині життя я крокую впевнено та наполегливо, твердо стоячи на ногах. Звичайно, життя непередбачуване, тому я прораховую всі кроки вперед. Нажаль, не завжди це вдається. Але мені в цьому допомагають та підтримують рідні ,близькі та друзі.Тому велика шана та повага їм! Моїми захопленнями є: іноземні мови, література, біологія, всесвітня історія і, звичайно економіка. Моє хоббі: плетіння та вишивання бісером,співи і танці. Свій вільний час я проводжу з друзями, адже я привітна дівчинка,і не можу без спілкування. Я надіюсь, що навчання в ліцеї допоможе мені й надалі в житті,що я закінчивши ліцей буду пам'ятати ті роки, що там навчалась, до кінця. Я буду згадувати кожного Вчителя та друга, що не залишив мене в біді, зрозумів мене, допоміг, направив на правильний шлях.
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий