Наші партнери

  1. Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ)

Метою співпраці є профорієнтація учнів ліцею, ознайомлення з факультетами закладу, програмами державних замовлень та умовами вступу.

     2. Таращанський агротехнічний коледж імені Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка;


Метою співпраці є профорієнтація учнів ліцею (9, 11 класи), ознайомлення з факультетами закладу, програмами державних замовлень та умовами вступу.

      3. Національний авіаційний університет (НАУ)Метою співпраці є профорієнтація учнів ліцею, ознайомлення з факультетами закладу, програмами державних замовлень та умовами вступу.


   4. Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут".


 

Метою співпраці є профорієнтація учнів ліцею, ознайомлення з факультетами закладу, програмами державних замовлень та умовами вступу.


     5. Київський інститут післядипломної освітиРегіональний навчальний, науково-методичний, інформаційний та координаційний центр безперервної освіти педагогічних працівників та управлінських кадрів.
Мета діяльності інституту – підвищення фахового рівня педагогічних працівників і управлінських кадрів системи середньої загальної освіти регіону, безперервний розвиток творчого потенціалу кожного педагога, управлінця, його інтелектуального і загальнокультурного рівня, оновлення професійних знань та вдосконалення набутих компетенцій, розгортання науково-дослідницької, експериментальної роботи у закладах освіти області.


       6. Шкільний клуб підприємництва Київщини
     

       7. Рокитнянський Центр зайнятості
Центр зайнятості пропонує широкий спектр послуг в області працевлаштування для населення і роботодавців. Проводить "День відкритих дверей" та "Ринок вакансій" для випускників району.


         8. ПП "Сімол"Проводить екскурсії на підприємстві, ознайомлює учнів історією виникнення пібприємства, з процесом виробництва та реалізації товару, асортиментам. 


      9. Податкова служба рокитнянського району

 Проводить екскурсії , ознайомлює учнів історією виникнення податкових інстанцій, з принципом роботи, головними функціями, нормативною базою та кадрами.  

10. Ощадний банк
  Проводить екскурсії , ознайомлює учнів історією виникнення банку, з принципом роботи, головними завданнями та функціями, нормативною базою та кадрами.  
1 комментарий:

  1. Розпочато реєстрацію на ЗНО 2013 року
    08.01.2013.

    До 5 березня 2013 року регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюватимуть реєстрацію учасників зовнішнього тестування 2013 року

    ОтветитьУдалить