Таємниці Роберта Кіосакі
Роберт Кіосакі (Robert Toru Kiyosaki) - американський підприємець, інвестор, письменник і викладач. Народився 8 квітня 1947 року, в США.Роберт Кійосакі походить із родини педагогів. Його батько був міністром освіти в штаті Гаваї (США). Кійосакі є представником четвертого покоління японців, що переселилися в Америку. Після середньої школи, Роберт отримав освіту в Нью-Йорку. По закінченні він приєднався до американського Морського Корпусу і пішов служити у військово-морські сили США у В'єтнамі як офіцер і пілот військового літака.
Повернувшись з війни, Кійосакі пішов працювати сейлсменом в корпорацію «Ксерокс», а в 1977 р. почав свою ділову кар'єру і запустив компанію, яка перша стала торгувати нейлоном і гаманцями «серфінгіста», які перетворилися у світовий виріб, розійшлися по всьому світу і принесли багатомільйонний прибуток.У 1985 р. Кійосакі залишив діловий світ і заснував міжнародну освітню компанію «Rich Dad's Organization», яка навчала десятки тисяч студентів по всьому світу бізнесу та інвестування.
Відійшовши від справ у віці 47 років, Кийосаки не залишив свою любов до інвестування. У цей період він написав бестселер «Багатий Папа, Бідний Папа». Далі йшли «Квадрат грошового потоку» і «Керівництво Багатого Тата по інвестуванню» - всі 3 книги були в рейтингу 10 кращих бестселерів таких видань, як «Уолл-Стріт джорнел», «Бізнес уїк» і «Нью-Йорк таймс».Зараз Кийосаки займається операціями з нерухомістю і розвитком маленьких компаній, але справжня його любов і пристрасть все ж віддані навчанню. Ось що говорить про роботу Кийосаки відомий письменник Ентоні Роббінс: «Освітня робота Роберта Кіосакі несе в собі силу, мудрість і здатна міняти людські життя. Я вітаю його зусилля і підтримую його обома руками ».

Кийосаки Роберт. Если хочешь быть богатым и счастливым не ходи в школу
Кийосаки Роберт. Квадрант денежного потока
Кийосаки Роберт. Богатый папа, Бедный папа
Кийосаки Роберт. Школа бизнеса

2 комментария:

  1. Я знаю, що люди, які ведуть свій бізнес з "Amway" читають книги Роберта Кіосакі, а ще їм дуже допомагає література і диски Network 21.

    ОтветитьУдалить
  2. Його роботи просто надзвичайні. Вони дають зрозуміти багато аспектів підприємницької діяльності. Я маю намір дослідити його роботи і
    , можливо, стати успішним підприємцем.

    ОтветитьУдалить