Публікації про діяльність клубу "Меркурій"

Стаття у  "Вісник Рокитнянщини", 11 жовтня 2013р
( презентація підручника)


     
     

Стаття у  "Вісник Рокитнянщини", 27 вересня 2013р
(до Всеукраїнського Дня запобігання суїциду)

Стаття Бендус Дарини у "Вісник Рокитнянщини", вересень 2013р

І знову осіннє листя тихо падає згори. Оксамитове пожовкле волосся трави ледь - ледь тремтить від вітру. Ласкавий вітер ніжно окутує обличчя теплотою. Ключі лелек розрізають і без того похмуре небо. Сірі очі неба наповнюються морем сліз.
Під ногами шурхотить листяна ковдра. А в голові перегукуються думки. Скільки багато зроблено і так багато забуто. Хочеться вибитись із швидкоплинного темпу життя. Просто вийти із цього потягу долі, зупинитися і відчути свою душу. Те, що постійно клекотить, не дає спокою. І так щоразу, коли обираєш те, що не подобається, говориш те, що не думаєш, робиш те, чого не хочеться.
Вже рік невтомно працює наш клуб. Шкільна академія підприємництва - це те, що об'єднує 15 учнів Рокитнянскього районного ліцею, те, що захоплює і вабить, те, для чого варто витрачати і без того дорогоцінний час. Кожної п'ятниці проводяться засідання. Ми весело, корисно і пізнавально проводимо час. Багато вправ, ігор, лекцій та бесід провели. Чимало зустріли гостей. Одна із переваг нашого клубу - постійна підтримка і тепла атмосфера. Як це чудово, коли маєш тих, хто дивиться на світ схожими очима. Не пам'ятаю такого заходу чи події, де наші юні підприємці не брали участь.
Мета діяльності клубу: розвиток у членів Клубу культури підприємництва, необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар’єрі; обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов’язаних із розвитком професійної активності та підприємливості. Завданнями Клубу є: створення і постійне висвітлювання діяльності клубу в власному блозі; випуск газет, рекламних проспектів; святкування Дня підприємницької діяльності; організація листування з іншими клубами ШАП; проведення круглих столів для старшокласників, тренінгів, вправ, ігор, вікторин; проведення конкурсів (конкурси малюнків, статей на задану тематику); формування почуття відповідальності учнів за власні вчинки і рішення; сприяння загальному усвідомленню необхідності взаємної толерантності та поваги в відносинах між людьми, а також потреби в співпраці.
Не можна не згадати про зустріч з координаторами проекту «Шкільна академія підприємництва Київщини» Адрієм Івановичем Довганем та Іриною Валеріївною Мазуркевич. Напевно, це одна із найвизначніших яскравих подій життя нашого клубу. Із великим задоволенням та зацікавленістю ліцеїсти сприйняли знайомство з економічною грою «Cashflow». Андрій Іванович розповів майбутнім підприємцям про квадрат грошового потоку Роберта Кіосакі та познайомив із правилами гри «Cashflow».
Невтомна ріка часу все далі і далі відносить нас, не дозволяючи собі зупинитися. На нас чекають багато перемог та вершин. Рік за роком, осінь за осінню і вже не згадати, скільки пішло із нашого життя людей. Всі вони приходять і йдуть, вносячи щось потрібне, досвід чи щастя. Так було та буде, варто тільки подякувати їм. А деякі люди можуть замінити весь всесвіт, за таких потрібно триматися щодуху. Уявляєте, одна людина і всесвіт? А мені весь всесвіт замінили мої друзі, ті хто разом зі мною є учасниками нашого найкращого клубу!

Публікація у ліцейній газеті
(Стаття Цимбал Катерини)


Комментариев нет:

Отправить комментарий